KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306396
nr 1630 6396
Elin Höglund-Svanholm
(1914-2010), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 23x26 cm, yttermått inklusive ram: 33x37 cm
Elin Höglund-Svanholm, svensk bildkonstnär född 1914, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:58:05
1/7 18:37:26
Elin Höglund-Svanholm
Läs mer om Elin Höglund-Svanholm